STOLE, 4 dele, 1940'erne.

STOLE, 4 dele, 1940'erne.
1658734. STOLE, 4 dele, 1940'erne.

4 stole Totalhøjde ca 96 cm Sædehøjde ca 45 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, overmalet, en stol let ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 246