UDSTILLING, kamera, Kodak Instamatic 104.

1658620. UDSTILLING, kamera, Kodak Instamatic 104.

Højde 53 cm inklusive blitz, længde 58 cm, dybde 23 cm.
Plast med bagside af bølgepap.
Funktion med roterende og skinnende blitz.
Varen blev oprindeligt brugt som montre i Hasselblad-butikken i Jönköping.

Blitzfunktionen virker ikke.
Mindre slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blitzfunktionen virker ikke.
Mindre slitage, ridser.

Antal besøg: 4.356