Højde 53 cm inklusive blitz, længde 58 cm, dybde 23 cm.
Plast med bagside af bølgepap.
Funktion med roterende og skinnende blitz.
Varen blev oprindeligt brugt som montre i Hasselblad-butikken i Jönköping.
Blitzfunktionen virker ikke.
Mindre slitage, ridser.
Blitzfunktionen virker ikke.
Mindre slitage, ridser.