GUNILLA MANN. Litografi 64/290, "Sommer i Simrishamn", signeret.

1658139. GUNILLA MANN. Litografi 64/290, "Sommer i Simrishamn", signeret.

Ca 40 x 54, ramme 55 x 68 cm.

God stand.

Kunstner/designer

Gunilla Mann (Født 1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 40 x 54, ramme 55 x 68 cm.

God stand.

Kunstner/designer

Gunilla Mann (Født 1947)

Antal besøg: 2.267