BENGT WINBERG. Olie på lærred.

1656644. BENGT WINBERG. Olie på lærred.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret -64. 60x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.016