STOLE, 5 stk, "Syv", Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

165605. STOLE, 5 stk, "Syv", Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

Eg med forkromede ben.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg med forkromede ben.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.107