Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
RUDOLF LÖNNE. Stilleben med blomster. Olie på lærred. Signeret og dateret 1943.
165591. RUDOLF LÖNNE. Stilleben med blomster. Olie på lærred. Signeret og dateret 1943.
37 x 52 cm.
Vis hele teksten
Klædeskader.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
37 x 52 cm.
Vis hele teksten
Klædeskader.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
2.067