Sæt TOBAKIANA, mm. 11 dele, 20. århundrede.

165573. Sæt TOBAKIANA, mm. 11 dele, 20. århundrede.

Tre lightere, en i form af en golfkølle, tre snusdåser, to møntdåser og to hundeskattemærker i 1971 og 1972.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 639