BIRGIT ANDERSSON. OLIE på lærred, signeret, 20. århundrede.

1655632. BIRGIT ANDERSSON. OLIE på lærred, signeret, 20. århundrede.

højde 49 cm, bredde 59 cm.

mindre aldersslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 49 cm, bredde 59 cm.

mindre aldersslid.

Antal besøg: 553