GRÅ RØR, kobber og messing, 20. århundrede.

1653896. GRÅ RØR, kobber og messing, 20. århundrede.

Højde 69 cm.

Slitage og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 69 cm.

Slitage og buler.

Antal besøg: 540