BORD / SERVERINGSVOGN, plexiglas, 19/2000'erne.

165252. BORD / SERVERINGSVOGN, plexiglas, 19/2000'erne.

Rullebord med hylder og holdere til flasker eller lign. Længde 60 bredde 43 højde 63 cm.

Ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, Brugsslitage.

Antal besøg: 5.804