SEGL, bronze, Gustaf Adolf II, formentlig Herman Bergmans støberi.

165144. SEGL, bronze, Gustaf Adolf II, formentlig Herman Bergmans støberi.

Højde 9 cm. Stemplet HB.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 9 cm. Stemplet HB.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.698