MUSIKPROGRAM, AUTOGRAFER, BILLET, samling, Jazzkunstnere.

1650181. MUSIKPROGRAM, AUTOGRAFER, BILLET, samling, Jazzkunstnere.

5 koncert- og kunstnerprogrammer: Count Basie i Sverige 1956 (signeret Sonny Payne Drums).
Joe Newman Souvenir-program (7 navnesignaturer med kuglepen).
Stan Kenton-program (signatur foran).
Journal, Artisten 1951 (signatur i blækpen Fritiof Malmsten).
Souvenirprogram 1955, Louis Armstrong.

1 entrébillet "Louis Armstrongs Orkester, Växjö Sportshal, 5. okt 1955, nr. 94".

1 autografblok, dels med berømtheder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 646