RAMON MARTÍ ALSINA. Marine.

RAMON MARTÍ ALSINA. Marine.
1649608. RAMON MARTÍ ALSINA. Marine.

Olie på lærred Signeret 32,5x80,5 cm.

Ramme med gallerier af træspisere, tilsyneladende inaktive. Kromatiske reintegrationer og ældet lak. Forgyldt træramme, med tab og overmaling.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 586