LYS, 6 stk. Sølv. Forskellige mestre, 20. århundrede.

16494. LYS, 6 stk. Sølv. Forskellige mestre, 20. århundrede.

Stemplet Q8 Gøteborg, T8 Gøteborg, K9 Gøteborg, X9 Löfman Uppsala og 1 par med svenske importstempler. Højde 7-11 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 857