SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

16489. SHOWCASE, engelsk stil, 20. århundrede.

Nøgle fås, længde 90, bredde 45, højde 186 cm.

Slitage, løs strimmeldel medfølger, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 682