PLADER 13 stk Nysølv Danmark.

PLADER 13 stk Nysølv Danmark.
1648747. PLADER 13 stk Nysølv Danmark.

diameter 27 cm, affasningens diameter ca. 19 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 490