PATSY SPENCER. NAVAJO ARMBÅND 925 SØLV.

1647009. PATSY SPENCER. NAVAJO ARMBÅND 925 SØLV.

Indisk håndlavet, Navajo Patsy Spencer, dateret marts 1976, vægt: 54,20 g, længde med lås: 17,5 cm.

God stand, lidt brugsspor, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.053