OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 kander & skål, keramik, signeret GR.

1646853. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 kander & skål, keramik, signeret GR.

Højde ca 7-16 cm.

Overfladeslitage.

Tema

The estate of Herman Fogelin

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 7-16 cm.

Overfladeslitage.

Tema

The estate of Herman Fogelin

Antal besøg: 544