Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Øvrigt
VAS, glas, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.
1646797. VAS, glas, Art Deco, første halvdel af det 20. århundrede.
Højde 42 cm.
Vis hele teksten
Mindre Overfladeslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 42 cm.
Vis hele teksten
Mindre Overfladeslitage.
Halmstads Auktionskammare
Antal besøg:
196