ROLF SWEDBERG. akvarel, signeret.

164561. ROLF SWEDBERG. akvarel, signeret.

52 x 44 cm.

mindre folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 44 cm.

mindre folder.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.608