TÆPPE, tæppe, signeret CB, 215 x 277 cm.

164554. TÆPPE, tæppe, signeret CB, 215 x 277 cm.

Geometrisk indretning.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Geometrisk indretning.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.497