OLLE AGNELL, olie på lærred, sign.

164531. OLLE AGNELL, olie på lærred, sign.

"Sommeraften", 45x68 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Sommeraften", 45x68 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.957