SERVERINGSVOGN, "Thea", design af Yngve Ekström, 1950'erne.

164527. SERVERINGSVOGN, "Thea", design af Yngve Ekström, 1950'erne.

Teak og sort laminat. Glidende skive. Samlet længde 99 cm, bredde 42 cm, højde 63 cm.

Lidt bleg. Mindre ridser og pletter. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.604