ANDREAS BETZ. Olie på Panel, signeret.

1644595. ANDREAS BETZ. Olie på Panel, signeret.

Ramme ca 49 x 46 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca 49 x 46 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 1.174