BOGHYLDE, 3 sektioner, Nordiska Kompaniet, NK.

164451. BOGHYLDE, 3 sektioner, Nordiska Kompaniet, NK.

Højde 210 cm Bredde pr. sektion 95 cm 3 hylder medfølger.

Slitage, ridser og blå mærker. Skrifttype med blyant på siderne.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 8.526