FLINT LOCK PISTOL, Ukendt årstal og oprindelse.

1642922. FLINT LOCK PISTOL, Ukendt årstal og oprindelse.

Længde 38,5 cm.
Ladestangen er skåret ud af fronten.
Kaliber 17 mm.

Skrue mangler i venstre side, mekanismen er løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 38,5 cm.
Kaliber 17 mm.

Antal besøg: 858