ET REPRODUKTION GEORGE III STIL FORGYLDT OG GESSO MARGINAL VÆG SPEJL.

1642328. ET REPRODUKTION GEORGE III STIL FORGYLDT OG GESSO MARGINAL VÆG SPEJL.

med en ydre kant af æg og tunge og en indre kant af blomsterhovedfyldte ovaler, 81,5 cm bred x 55,5 cm dyb.

Generelt god stand, typisk slidtage til forgyldning især på hjørner, mærker og ridser, maling sprøjtet på bagpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 798