JOHN JON-AND. "Sven Evestad", tusch, signeret og dateret -21.

1640131. JOHN JON-AND. "Sven Evestad", tusch, signeret og dateret -21.

Dagstørrelse ca 27 x 21 cm.

Herkomst Sterbhuset John Jon-And.

Tåre. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse ca 27 x 21 cm.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Antal besøg: 552