LI XIAOKE. "GAMMEL BEIJING".

LI XIAOKE. "GAMMEL BEIJING".
1639872. LI XIAOKE. "GAMMEL BEIJING".

Signeret, nummereret 13/50, litografi, plademål ca 73,5x73 cm.

Løst indlagt mellem passepartout og bagside, håndterer folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 442