PABLO PICASSO. Uden titel ("Tyre og tyrefægtere").

1638642. PABLO PICASSO. Uden titel ("Tyre og tyrefægtere").

Litografi På plade, dateret 1959 35,5x25 cm.

I god stand. Sølv træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 680