LARS MELANDER (FÖDD 1939). Fuglestudie.

1637528. LARS MELANDER (FÖDD 1939). Fuglestudie.

Signeret Lars Melander -97, akvarel, 24,5x33 cm.

pletter på passpartout.

Få foretaget en gratis vurdering!

pletter på passpartout.

Antal besøg: 832