JAAKKO WARIS. olie på lærred, stilleben, signeret.

163658. JAAKKO WARIS. olie på lærred, stilleben, signeret.

46 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.616