GÖRAN HAHNE. Moja 78. litografi.

1635570. GÖRAN HAHNE. Moja 78. litografi.

Signeret. EA 4/6
Billedområde: 410 x 310 mm.

brugsspor.

Kunstner/designer

Göran Hahne (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret. EA 4/6
Billedområde: 410 x 310 mm.

brugsspor.

Kunstner/designer

Göran Hahne (Født 1943)

Adresse

Göteborgsvägen 89
431 30 Mölndal
Sverige

Placering
A. J. 1
Antal besøg: 221