BLYANTE, 4 stk, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

163557. BLYANTE, 4 stk, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

2 fyldepenne, Parker og Lamy, 2 kuglepenne, Parker.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 556