SKÆNK, gustaviansk stil, 1900-tallet.

163346. SKÆNK, gustaviansk stil, 1900-tallet.

Fire skuffer, flankeret af to skabe på hver side med hylder bagved. Rillede døre, riflede ben. Bredde 180, dybde 43,4, højde 80,5 cm.

Let slitage. Mindre ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.143