Sæt RETRO, 9 dele, plast, 1950'erne / 60'erne.

163341. Sæt RETRO, 9 dele, plast, 1950'erne / 60'erne.

Kander med låg og smørskift af mærket Huskvarna. Højde på kande, 21 cm. Tallerkener 6 stk, diameter 18 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 2.948