ARMBANDUR, Certina, 1960'erne.

1633253. ARMBANDUR, Certina, 1960'erne.

Certina armbåndsur med flex link og urkasse i guld på stål. Champagnefarvet urskive med stregindeks og visere i guld. Mekanisk arbejde. Hus Ø 34 mm.

Brugsslitage, glas med ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 786