HELMUT NEWTON. EFTER. "Kysset", offset litografi, specialsamling, signeret.

163286. HELMUT NEWTON. EFTER. "Kysset", offset litografi, specialsamling, signeret.

36 x 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Helmut Newton (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

36 x 23 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besøg: 3.453