Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred, dateret, 1991, "Fløjtespillende Krishna".
163104. OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred, dateret, 1991, "Fløjtespillende Krishna".
175 x 123 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
175 x 123 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
829