ELSA AGÉLII. Tekstilplade.

ELSA AGÉLII. Tekstilplade.
1630648. ELSA AGÉLII. Tekstilplade.

Kamel og kupler. Signeret og dateret 2005,14x13 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 789