KRYDDERYLDER, 2 stk, træ med glasindsatser, 1900-tallet.

162971. KRYDDERYLDER, 2 stk, træ med glasindsatser, 1900-tallet.

længde 120, højde 14 cm, glasindsats mangler, + længde 60 højde 29 cm.

Slitage, revnede og hakkede glasindsatser, glasindsats mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.201