KOBBERKASSE, første halvdel af det 20. århundrede.

1629571. KOBBERKASSE, første halvdel af det 20. århundrede.

Indretning fra græsk mytologi. Bredde 23 cm. Dybde 10 cm. Højde 20 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 986