CARLE VERNET. EFTER. Litografi.

1627173. CARLE VERNET. EFTER. Litografi.

Arabisk mand med hest. Signeret på tryk. Trykt af Francois Seraphin Deipech. (1778-1825). 30x38 cm.

Pletter, slitage og kanter med mindre rifter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 855