PETER JANHANS. Foto, signeret og dateret.

1626717. PETER JANHANS. Foto, signeret og dateret.

Fotopapir med bar overflade.
Billedmål 25x37,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fotopapir med bar overflade.
Billedmål 25x37,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.347