CORNEILLE, CORNELIS G VAN BEVERLOO. Farvelitografier, 2 stk, signeret, EA og HC.

162526. CORNEILLE, CORNELIS G VAN BEVERLOO. Farvelitografier, 2 stk, signeret, EA og HC.

Figurkompositioner, bladmål 30 x 40 cm, 33 x 24 cm.

Oramat, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramat, Brugsslitage.

Antal besøg: 867