AKUSTISK GUITAR med etui, "A551", Aria, Japan.

1624279. AKUSTISK GUITAR med etui, "A551", Aria, Japan.

Længde ca 101 cm Etui i kunstlæder.

Brugsslitage, skrammer/mærker, E tæt mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.293