SPISEBORD, med udtræksplade.

SPISEBORD, med udtræksplade.
1624167. SPISEBORD, med udtræksplade.

Højde: ca 72 cm, længde: ca 150 cm, bredde: ca 84 cm.
Udtræksbræt: ca 79x49 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udtræksbræt: ca 79x49 cm.

Antal besøg: 798