SKAB, teaktræ, 1950'erne.

SKAB, teaktræ, 1950'erne.
162392. SKAB, teaktræ, 1950'erne.

Oprindeligt til TV.
Længde 82, bredde 45, højde 85,5 cm.

Slitage, ridser og mærker. Lidt solbleget. Låseblæk mangler en skrue.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Oprindeligt til TV.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.053