TORE EDMAN. SKULPTUR, træ, elgtyr, 20. århundrede.

162335. TORE EDMAN. SKULPTUR, træ, elgtyr, 20. århundrede.

Højde ca. 31 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 31 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.690