UR, 4 stk, heraf et Omega De Ville.

162204. UR, 4 stk, heraf et Omega De Ville.

Omega, urskivediameter 1,7 cm Belinda, urskivediameter 1,8 cm Eabry 2 stk, urskivediameter 1,9 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.113